Facebook - link
Youtube - link
 

O firmie

Firma HYUNDAI została założona w 1947 roku przez wielkiego wizjonera Pana Chung Ju-yungz. Prawdziwy rozkwit firmy związany jest z zaangażowaniem w przemysł stoczniowy w początku lat 70-tych XX wieku. W ciągu kilku dekad dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pasji założycieli lokalna firma przerodziła się światowy koncern, który obejmuje w tej chwili sześć działów: budowa statków, inżynieria wodna, maszyny i silniki, systemy elektroniczne i elektryczne, sprzęt budowlany
(w tym wózki widłowe).

Sukces koncernu HYUNDAI to w głównej mierze sukces jego założyciela Pana Chung Ju-yung. Dzięki jego ogromnej wierze w możliwość tworzenia „czegoś z niczego” wspartej takimi wartościami jak:  kreatywna mądrość, pozytywne myślenie i niezachwiana energia, udało się zbudować światowy sukces lokalnej firmy. Wspomniane wartości firma przenosi na współpracę ze wszystkimi klientami, pracownikami i partnerami. Budując firmę na tych filozofiach koncern HYUNDAI chce pozostać firmą wiodącą w świecie, dostarczając bezkonkurencyjne w jakości produkty i usługi.

O obecnym potencjale koncernu HYUNDAI świadczy fakt, iż jest on obecnie światowym liderem w zakresie innowacyjności oraz dynamiki przyrostu sprzedaży wózków widłowych. Niezaprzeczalne zalety wózków widłowych marki HYUNDAI docenione zostały przez organizatorów między innymi Letnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach w 2004 oraz Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wózków firmy HYUNDAI