Facebook - link
Youtube - link
 

Regały magazynowe

Firma Toolmex Truck Sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania, w zakresie logistyki magazynowej, zapewniamy optymalne zagospodarowanie posiadanych przez Państwa powierzchni magazynowych. Mając na uwadze zadowolenie klienta znajdujemy najlepsze rozwiązania dopasowując się do potrzeb rynku.

Maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej - to zadanie, jakie stawiają przed nami nasi klienci, którzy borykają się z problemem magazynowania, często wielkiej ilości produktów i materiałów na ograniczonym obszarze. W szerokiej ofercie regałów magazynowych oferowanych przez naszą firmę produktów znajdują się rozwiązania spełniające najróżniejsze potrzeby:

Oferujemy szeroka gamę:

  • regałów paletowych: rzędowych, wjezdnych,
  • regałów wspornikowych do składowania dłużyc
  • regałów półkowych
  • antresol
  • itp.

Podstawowy rodzaj regałów, jednocześnie najprostszych w konstrukcji i wykorzystaniu, czyli regały magazynowe paletowe to najczęściej spotykane w praktyce, uniwersalne systemy magazynowania. Ogromną zaletą regałów magazynowych paletowych jest niezwykle prosta konstrukcja oraz możliwość składowania bardzo różnorodnych towarów spaletyzowanych. Istnieje również możliwość składowania na regałach towarów niespaletyzowanych.

Wśród regałów paletowych oferujemy Państwu regały rzędowe, wjezdne, przejezdne, przepływowe, a także Push-Back. Regały paletowe zbudowane są z pionowych ram oraz trawersów, czyli poziomych belek, wykonanych z zamkniętych profili. Cała konstrukcja zabezpieczona i ustabilizowana jest najczęściej specjalnymi zaczepami z zawleczką, pozwalającą utrzymać trawersy w miejscu. W zależności od rodzaju zastosowanego rozwiązania, stosuje się różne metody składowania towarów, jak na przykład:

  • w układzie prostopadłym lub równoległym, w gniazdach jedno- lub wielopaletowych, dla regałów rzędowych
  • zgodnie z zasadą LIFO (ostatnie weszło, pierwsze wyszło), dla regałów wjezdnych lub Push-Back
  • wg zasady FIFO – pierwsze weszło, pierwsze wyszło, dla regałów przepływowych

Dla składowania towarów niespaletyzowanych mniejszych gabarytów i w niewielkich magazynach stosuje się najczęściej regały magazynowe półkowe. Doskonale sprawdzają się one we wszelkiego rodzaju archiwach, bibliotekach, warsztatach, sklepach czy hurtowniach oraz magazynach. Regały magazynowe półkowe najczęściej przeznaczone są do obsługi ręcznej, jednak w przypadku składowania ciężkich materiałów można z powodzeniem stosować wózki podnośnikowe.

Systemy magazynowania oparte na regałach półkowych wykonywane są ściśle pod zamówienie i oczekiwania klienta. Istotnym elementem wpływającym na sposób korzystania z regałów półkowych ma materiał, jaki przeznaczamy do składowania, a ściślej rzecz ujmując, jego waga. Istnieje bowiem możliwość dopasowania nośności wypełnienia półki zgodnie z oczekiwaną wagą składowanych towarów. Niewątpliwą ich zaletą jest modułowość systemu, która pozwala na łączenie regałów półkowych w praktycznie nieograniczone ciągi regałowe.

Toolmex Truck w swojej ofercie nie zapomina o montażu regałów magazynowych. Zapewniamy profesjonalne projektowanie, dostawę i montaż. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zajmujemy się profesjonalnym montażem i demontażem systemów magazynowych wysokiego składowania, regałów półkowych, paletowych i innych. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, oferując konkurencyjne ceny oraz szybkie i skuteczne działanie. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy szybko i rzetelnie zrealizują każde zlecenie na montaż regałów magazynowych. Ponadto wspólnie z Państwem zaprojektujemy i doradzimy w wyborze najlepszych systemów magazynowania dla Waszych potrzeb. Dzięki współpracy z Toolmex Truck ograniczycie Państwo swój czas i wydatki związane z projektem i montażem systemów magazynowych. Zaufajcie Państwo doświadczeniu i skorzystajcie z usług profesjonalistów.

Zapewniamy profesjonalne projektowanie, dostawę i montaż. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Przykłady zainstalowanych regałów: