Facebook - link
Youtube - link
 

Wynajem wózków

Toolmex Truck od wielu lat zajmuje się dostarczaniem najbardziej korzystnych rozwiązań związanych z transportem bliskim dla Klientów w całym kraju. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie wprowadziliśmy do naszej oferty usługę elastycznego pod względem kosztowym i czasowym wynajmu wózków widłowych.

W obecnych czasach każda firma powinna proponować każdemu klientowi elastyczną ofertę. Dlatego również nasza firma również ciągle udoskonala oraz rozszerza zakres świadczonych usług. Oprócz sprzedaży, leasingu oferujemy Państwu jednocześnie wynajem wózków widłowych. Szczególnie biorąc pod uwagę wysokie koszty zakupu nowego lub używanego sprzętu, wynajem wózków widłowych jest zdecydowanie ciekawym rozwiązaniem. Dla wielu przedsiębiorców jest to rozwiązanie korzystne pod względem ekonomicznym oraz wygodniejszym. W ramach usługi najmu oferujemy nowe i używane, w perfekcyjnym stanie technicznym wózki widłowe o różnej specyfikacji technicznej, najlepszych światowych marek.

Oferujemy dostosowany do Państwa potrzeb oraz oczekiwań wynajem wózków widłowych w dowolnym czasie, miejscu oraz atrakcyjnych cenach. Takie podejście pozwala na elastyczne dopasowanie czasu i kosztów wynajmu do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki precyzyjnie dostosowanej ofercie wynajmu wózków widłowych możecie Państwo ograniczyć spory początkowy wydatek przeznaczony na zakup sprzętu, a także pozostawić wszelkie sprawy związane z serwisem lub naprawami sprzętu nam. Wynajem wózków widłowych na bardzo korzystnych warunkach od Toolmex Truck jest bardzo dobrym rozwiązaniem służącym zapewnieniu firmie elastyczności ekonomicznej i ograniczeniu kosztów.

Posiadamy wózki o udźwigach od 600 do 50 000 kg. Oferujemy szeroki zakres wózków widłowych, rozpoczynając od wózków czołowych, przez boczne, paletowe, na specjalistycznych kończąc. Proponujemy wynajmy krótkoterminowe jak i długoterminowe. Wszystkie wózki widłowe posiadają odbiór UDT i są fabrycznie nowe lub w bardzo dobrym stanie technicznym.

Ponadto w ramach wynajmu zapewniamy Państwu transport wózków samochodem niskopodwoziowym, świadczymy usługi rozładunkowe, jak również udostępniamy wózek z operatorem z odpowiednimi uprawnieniami. Usługa najmu wózków widłowych dostępna jest w każdym z punktów należących do naszej sieci partnerskiej i dealerskiej na terenie całego kraju. W każdym z tych miejsc otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie oraz doradztwo służące dostosowaniu sprzętu do Waszych potrzeb.

W zakresie wynajmu zapewniamy Państwu pełną obsługę serwisową. Nie musicie już martwić się o naprawę nagłych usterek czy awarie sprzętu. Nasi specjaliści zdiagnozują awarię oraz wykonają niezbędne naprawy na miejscu w Państwa siedzibie. Dzięki dużej sieci partnerskiej na terenie całego kraju, technicy bardzo szybko trafiają do Klienta i sprawnie wykonują niezbędne naprawy. Pozwala to zminimalizować ewentualne, a często kosztowne straty związane z przestojem w pracy.

Uprzejmie informujemy, że nasza firma została wybrana do świadczenia usług w zakresie wynajmu ciężkiego sprzętu wraz z obsługą operatorską i serwisową na rzecz turnieju UEFA EURO 2012.

Zapytanie ofertowe