Facebook - link
Youtube - link
 

Remonty i serwis wózków widłowych (sztaplarek)

 Mając świadomość, że doskonale zorganizowany i prowadzony serwis wózków widłowych jest przyczynkiem sukcesu naszych klientów, firma Toolmex Truck dokłada wszelkich starań aby zapewnić kompleksową obsługę serwisową w każdej sytuacji awaryjnej. Wsparcie techniczne które oferujemy jest na najwyższym możliwym poziomie gwarantowany przez nasz doświadczony i wszechstronnie przeszkolony zespół inżynierów serwisowych. Doskonale wyposażony magazyn części zamiennych do wózków widłowych oraz flota kilkunastu samochodów serwisowych sprawiają, że bardzo krótki czas reakcji jaki gwarantujemy jest naszym ogromny wyróżnikiem na tle konkurencji. Sztaplarka serwisowana w naszej firmie to gwarancja poprawnej pracy sprzętu.

Zalety naszego serwisu wózków widłowych (sztaplarek) to:
1. Kadra – doświadczony i wszechstronnie przeszkolony zespół inżynierów serwisowych wózków widłowych.
2. Oddziały serwisowe na terenie całego kraju. W promieniu 50km od naszych oddziałów znajduje się 95% pow. Polski.
3. Oddziały serwisowe u klientów.
4. Serwis wózków widłowych przeprowadzany na miejscu u klienta.
5. Flota ponad 20 w pełni wyposażonych samochodów serwisowych będących do Państwa dyspozycji 24h.
6. Czas reakcji 4h, czas naprawy 24h.
7. Profesjonalne doradztwo serwisowe i techniczne w zakresie obsługi wózków widłowych wszelkich marek.
8. Kompleksowa obsługa serwisowa wózków widłowych w ramach tzw. umów „full service”

 

Gwarantujemy czas reakcji 4 godziny oraz naprawy do 24 godzin

Zgodnie z decyzjami Urzędu Dozoru Technicznego Nr UD-10-83-P/2-09 oraz Nr UD-10-83-N/2-09 posiadamy uprawnienia do naprawy i modernizacji wózków jezdniowych podnośnikowych.

Jesteśmy także uprawnieni do naprawy i modernizacji wózków jezdniowych podnośnikowych z napędem spalinowym i elektrycznym przeznaczonych dla Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej (decyzja Wojskowego Dozoru Technicznego: Nr 167-01/WDT/UTB/04 z dnia 10 września 2004).

Od 2006 roku posiadamy przyznany nam przez Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej (NCAGE) nr 1120H.