Facebook - link
Youtube - link
 

Części zamienne do wózków widłowych

Jednym z najważniejszych zadań które stawiamy sobie w firmie Toolmex Truck jest zapewnienie naszym klientom najwyższej klasy części zamiennych do wózków widłowych, zarówno tych oferowanych przez nas jak i pozostałych marek obecnych na rynku.

W chwili obecnej oferujemy Państwu pełny asortyment części zamiennych do wózków widłowych takich marek jak:

HYUNDAI, HANGCHA, EAGLE, HALLA, SAMSUNG, CTC, CARREFFE, SAMAG, LEVANTE, LANSING, STEINBOCK BOSS, JUNGHEINRICH, TOYOTA, AUSA, TERRA, MITSUBISHI, NISSAN, RAK, WW, GPW, DV, EV, MAST EXPLORER itp.

Posiadamy tylko oryginalne części zamienne dostarczane do naszej firmy bezpośrednio przez renomowanych producentów podzespołów i części np.:

- Perkins,
- Ford,
- Mazda,
- Mitsubishi,
- Kubota,
- Graziano,
- Gaspower,
- ZF Hurth,
- Parker Hydraulics,
- Zapi,
- Lucas,
- Impco
i innych.

Dzięki długoletniej współpracy z renomowanymi producentami części zamiennych do wózków widłowych udało nam się wypracować bardzo dobre warunki finansowe, którymi dzielimy się z naszymi klientami oferując najlepsze na rynku ceny na części zamienne do wózków widłowych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty na części do wózków widłowych. W naszych magazynach znajduje się wszystko, czego możecie Państwo potrzebować. Znajdziecie tu między innymi:

  • części do silników i osprzętu
  • części układów paliwowych
  • części do układów sprzęgłowych i wszelkiego rodzaju skrzyń biegów
  • zamienniki układów elektrycznych i elektronicznych
  • części do układów hamulcowych, zawieszenia i skrętu
  • felgi, opony, lub gąsienice

W ramach usługi oferujemy Państwu naprawę wózków oraz wymianę części zamiennych do wózków widłowych praktycznie wszystkich marek, z dojazdem do Państwa siedziby. Zdecydowaną większość napraw wykonywana jest w ciągu jednego dnia roboczego. Współpraca z Toolmex Truck w zakresie części zamiennych do wózków widłowych to pewność kompleksowej obsługi, doradztwa i wyboru odpowiednich zamienników, najwyższej jakości, oryginalnych części zamiennych do wózków każdej marki, a także wyjątkowo korzystne ceny. Oryginalne części zamienne to gwarancja bezpieczeństwa i pewność, że używane wózki będą spełniały swoje zadanie skutecznie przez długi czas. Zapraszamy do kontaktu z dowolnym oddziałem lub punktem partnerskim Toolmex Truck w całym kraju i skorzystania z naszej oferty na części zamienne.